Русский

pozyczki online

Кароліна Маліновська

„Не лише винятковий професіоналізм, але й ВІДКРИТІ СЕРЦЯ!!!"

Йоланта

„Я стала пацієнткою Центру три роки тому. Діагноз "менінгіома", відразу звернення до доктора Аркадіуша Леха і відразу операція з використанням гамма-ножа. З того часу я знаходжуся під постійним наглядом лікаря і персоналу Центру. Я зобов'язана їм здоров'ям та спокійним життям (адже у моїй голові більше не цокає "бомба"). Я працюю, виховую дітей. Усього цього могло б не бути без цього Центру, цих людей, цієї процедури. Я завжди можу розраховувати на турботливе і дружнє відношення, на отримання усіх відповідей на свої питання. Професіоналізм на найвищому рівні. В мене лише одне питання: чому такий можна сказати унікальний центр (адже другий знаходиться у Варшаві) з настільки кваліфікованими працівниками досі не має контракту з ДФОЗ, і я впевнена, що не з власної вини? Невже дешевше розрізати людину, зробити з неї інваліда та до смерті виплачувати пенсію, ніж використати нові технології, зробити операцію гамма-ножем і повернути активне життя повноцінному члену суспільства?"

Кристина Плачек

„У 2014 році мені зробили процедуру (2 менінгіоми) за методом телерадіотерапії у стереотаксичній рамі Gamma Knife у м.Катовіце. Я рада, що уникнула операції на відкритому мозку. Щорічні обстеження та МРТ голови у 2015 і 2016 роках показали, що менінгіоми не збільшуються. Персонал у Центрі приємний, доброзичливий і дуже компетентний. Рекомендую!"

Тереса

„Приблизно два роки тому мені зробили операцію гамма-ножем з приводу невриноми слухового каналу. Швидкий діагноз і реакція доктора Аркадіуша Леха, а також турбота персоналу дозволили мені знову почуватися здоровою та повернутися до нормального життя. Дякую!"

Станіслав Здибель

„Я є пацієнтом клініки 2 роки, діагноз: невринома слухового нерва. Лікар – Аркадіуш Лех. Постійний контакт, можливість отримання детальної інформації про хворобу, ефективне лікування та оптимістичний прогноз на майбутнє. Професіоналізм найвищого рівня, доброзичливий персонал – рекомендую всім. Шкода лише, що клініка не має контракту з ДФОЗ, а аналогічний заклад такого типу є лише у Варшаві."

Яцек Ґжеляк

„Я є пацієнтом Клініки з грудня 2013 р. У квітні 2014 р. я пройшов процедуру Gamma Knife через невриному лівого кута пірамідки нерва 7 і до сьогоднішнього дня знаходжуся під наглядом доктора Аркадіуша Леха. Я позитивно вражений підходом до пацієнта як з боку лікаря, так і усього персоналу. Мені б хотілося, щоб так було в усіх польських лікарнях. Декілька лікарів визнали мій випадок неоперабельним і мені дійсно пощастило, що я потрапив у Центр Gamma Knife Exira, і я дякую їм за те, що можу писати ці слова."

Януш Чарноцький

„Професійний підхід з самого початку: ознайомлення з методикою проведення процедури, розповідь про передбачувані результати і, нарешті, операція. Поведінка персоналу ввічлива і турботлива. Результат процедури через рік повністю відповідає очікуванням (тільки б не наврочити!). Мене дивує лише відсутність контракту з ДФОЗ (якщо ще щось може дивувати в нашій країні), чиновники якого так люблять розповідати про підвищення рівня медичного обслуговування та малоінвазивні операції (а саме такою є операція з гамма-ножем). Тому я тримаю кулаки і сподіваюся, що відповідальні особи звернуть увагу на це важливе для усіх пацієнтів питання. Отже, РЕКОМЕНДУЮ усім цей Центр та його персонал і дякую за те, що вони є!"

ІРЕНА Зарембська

„Я живу у Вроцлаві, де мене відразу хотіли різати…. невринома нерва VIII, тобто присінково-завиткового нерва у правому вусі, яка спричиняла неймовірне пульсування і цокання у голові… це було жахливо. Я довідалася про Центр Gamma Knife у Катовіце і два роки тому пройшла гамма-опромінення. Вже через два тижні зникло постійне цокання, а ще через три місяці прийшли усі симптоми. МРТ у 2016 р. показала, що пухлина помітно зменшилася. Я знаходжуся під постійним спостереженням персоналу, який, на чолі з доктором Аркадіушем Лехом, відповідає усім сучасним критеріям високоякісного обслуговування пацієнтів. Передаю окремі вітання Пані Агаті, яка щиро турбується про пацієнтів і перед процедурою, і після неї."

Артур

„Я був одним з перших пацієнтів Центру на Цегляній. Мене оточили турботою та увагою. Завдяки методу "гамма-ніж" і доктору Аркадіушу Леху я уникнув традиційної операції і зберіг слух. Контрольні огляди та МРТ підтверджують високу ефективність лікування. Рекомендую цю клініку усім, кому потрібна допомога, а персоналу дякую за підхід і професійне обслуговування."

Адам

„У квітні 2014 року я пройшов радіохірургічне лікування з використанням гамма-ножа з приводу невриноми присінково-завиткового нерва. Я дуже задоволений лікуванням. Мені пощастило потрапити у Центр на початку його існування і мені зробили процедуру безкоштовно. Тримаю кулаки за підписання контракту з ДФОЗ, щоб якомога більше людей могло безкоштовно скористатися цими сучасними технологіями, адже, на жаль, не кожний може оплатити лікування з власної кишені. Дуже не хочеться, щоб такий професійний колектив і прекрасно обладнана лікарня не використовувалися на всі сто відсотків."

Ельжбета

„З 2013 року я є пацієнткою доктора Аркадіуша Леха і дуже професійного персоналу Центру. У 2013 мені зробили операцію гамма-ножем (невринома VІІ слухового нерва 10х5 мм). Завдяки операції я почуваюся добре і працюю "на повних парах". Рекомендую усім! Не бійтеся, ці люди – просто ЯНГОЛИ!"

Ельжбета

„Я знаходжуся під наглядом Центру понад два роки. Після кількох консультацій у різних лікарнях Польщі з діагнозом "менінгіома у ділянці стовбура головного мозку" (обмежений доступ для традиційного хірургічного втручання) я потрапила до доктора Аркадіуша Леха. Розсудливість, впевненість, справжня повага до людей – завдяки цим факторам я стала пацієнткою клініки. На процедуру з гамма-ножем я йшла, почуваючи себе у повній безпеці, адже перед цим мені детально розповіли про те, як все відбуватиметься і як взагалі виглядатиме лікування. У клініці були дуже комфортні умови. Протягом усього часу, коли була така можливість, тобто при підготовці до процедури і після неї, зі мною був мій чоловік. З цим не виникло ніяких проблем, навпаки, у лікарні створені для цього усі умови. Прекрасне обслуговування, приємний персонал, дружня, спокійна, вільна атмосфера дозволили мені спокійно перенести процедуру з мінімальним стресом. Я відновилася досить швидко. Зараз я їжджу в клініку Exira на періодичні огляди і кожний раз зустрічаюся з турботою і щирим ставленням дійсно компетентного персоналу. Менінгіома регресує. Я однозначно рекомендую цей Центр. Там ви знайдете те, чого шукає будь-який розгублений і переляканий пацієнт і чого так мало в інших лікарнях, а саме уважний індивідуальний підхід до КОЖНОЇ людини."

Анеля Лисік

„У лютому 2014 року мені випала можливість пройти процедуру GAMMA KNIFE, результатом якої стало припинення росту менінгіоми у нижній задній ділянці черепа, біля лівої півкулі мозку. Після консультації з доктором Аркадіушем Лехом та контрольної МРТ, за результатами якої мене скерували на процедуру, була призначена дата лікування GAMMA KNIFE. Процедура пройшла у дуже приємній атмосфері, за участю висококласних спеціалістів і при використанні сучасного обладнання. Контрольне дослідження після процедури не виявило змін: "менінгіома задньої порожнини без виразних змін у порівнянні з попереднім дослідженням". Тобто пухлина не збільшилася. Я виражаю свою пошану і вдячність доктору Аркадіушу Леху та усьому колективу клініки EXIRA GAMMA KNIFE. Я сподіваюся, що витрати на високоякісне обладнання і, передусім, на залучення і постійне підвищення кваліфікації лікарів та допоміжного персоналу не будуть марними, тобто з'явиться можливість використовувати все це на проведення операцій за рахунок Державного фонду охорони здоров'я і повертати людям здоров'я, адже кожна ЛЮДИНА-ПАЦІЄНТ-ГРОМАДЯНИН має на це повне право, а головна засада медицини – НЕ НАШКОДИТИ. Анеля Лисік."

Ева

„Рік тому у мене знайшли численні метастази у мозку внаслідок неоперабельного раку легень. Прогноз – декілька тижнів життя. Ситуація була безнадійна. Мені запропонували лише паліативне опромінення головного мозку. Якби не Аркадіуш Лех, який разом з колегами вирішив зробити мені процедуру за допомогою гамма-ножа, мене би вже не було в живих. Професіоналізм, відвага при прийнятті складних рішень та доброзичлива атмосфера роблять цю клініку найкращою серед тих, з якими я стикалася у процесі трирічного лікування. Як можна віддячити за рік життя?..."

Бернадета Мрозек

„Емпатія, надзвичайна доброзичливість і прекрасне спілкування – як особисто, так і по телефону. Консультації найкращого рівня. Величезна подяка доктору А.Леху – не людині, а янголу. Дівчата в реєстратурі і взагалі всі працівники заслуговують на медалі за свою роботу! Бернадета з Ґрудзьондза."

Пьотр Кульчик

„Рік тому мені зробили операцію в Катовіце в клініці Еxira Gamma Knife на менінгіомі – після двох МРТ ніякого збільшення. Рекомендую. І без трепанації."

Катажина Макух-Халат

„Якраз сьогодні я була на черговому огляді у доктора Аркадіуша Леха після операціїї з гамма-ножем на менінгіомі, яку зробили у червні 2016 р. Я одна з тих щасливчиків, що можуть лікуватися у Катовіце. Завдяки цій лікарні та її працівникам я знову посміхаюся і спокійно сплю по ночах. У 2006 р. мені зробили звичайну хірургічну операцію та видалили частину менінгіоми. Два місяці в лікарні, а потім два роки боротьби з післяопераційними ускладненнями (параліч правої сторони обличчя, неможливість повністю закрити око, поліопія, парез правої руки і ноги…) і думки про те, що в 35 років я не зможу працювати, не навчу свою дочку їздити на лижах, на велосипеді… Через вісім років пухлина почала знову рости, а я потрапила у Центр у Катовіце. Ввечері після процедури я вже була вдома з дочкою. А ще через три дні пішла на роботу. Тепер на кожній зустрічі з лікарем я з радістю дивлюся результати МРТ, які показують, що пухлина зменшується. Приходячи у лікарню, я почуваюся як в гостях у друзів. Неможливо описати словами доброзичливість та увагу, з якою мене зустрічають. Дякую вам всім від щирого серця!"

Дорота Сендзік-Гібнер

„Через постійне відчуття солоності у роті невролог скерував мене на КТ. У лівій частині черепа у мене знайшли менінгіоми – більшу у лобній і значно меншу у скроневій ділянці. З жовтня 2014 року я знаходжуся під спостереженням у доктора Аркадіуша Леха у Центрі Gamma Knife у Катовіце. Наявність менінгіом підтвердила МРТ. Декілька наступних досліджень показали, що більша менінгіома росте. У квітні 2016 року після чергової МРТ А.Лех констатував, що розмір менінгіоми дозволяє застосувати метод "гамма-ніж". Він розповів мені про ефективність цього новаторського лікування та можливу небезпеку. Через те, що лікарня не мала контракту з ДФОЗ, мені довелося самій оплатити процедуру. Я дуже вдячна усьому персоналу на чолі з доктором Аркадіушем Лехом та Пані Агаті, яка турбувалася про мене, за професійне проведення процедури. Я багато років працюю у Вроцлавській медичній академії і переконана, що А.Лех повинен викладати у медінститутах, передаючи наступним поколінням свої знання і досвід проведення новаторських неізвазивних радіохірургічних операцій. Я щаслива, що знайшовши цю клініку в інтернеті, змогла пройти процедуру у приємній і турботливій атмосфері, а наступного дня самостійно повернулася додому у Вроцлав. Зараз, через два місяці після процедури, я почуваю себе дуже добре, ніби нічого й не було… Мої сердечні вітання усьому колективу Gamma Knife у Катовіце."

Моніка Маккормік

„Декілька днів тому у Центрі Еxira Gamma Knife м.Катовіце пройшла лікування моя 87-річна тітка з Кракова, яка стала найстаршою пацієнткою в історії клініки. Процес попередніх консультацій і скерування на процедуру пройшов швидко і кваліфіковано, доктор Лех відповів на всі мої питання, а Пані Агнєшка допомогла забронювати готель і детально пояснила, як добратися до лікарні у день проведення процедури. Коли ми прибули на місце, моєю тіткою відразу почала опікуватися Пані Агата, і, незважаючи на душевний неспокій і побоювання щодо процедури, тітонька пройшла етап підготовки і самої операції, відчуваючи розуміння, доброзичливість і професіоналізм усього колективу лікарні. Під час встановлення стереотаксичної рами лікарі розповідали тітці, що вони зараз роблять, а перед початком процедури, яка мала тривати понад дві години, вони переконалися, що тітка знає, як повідомити про перерву, якщо виникне така потреба, а також, що їй не буде зимно. Доктор Лех запланував лікування з урахуванням віку пацієнтки, пояснив загальні принципи лікування, а тітка відчувала труботу, доброзичливість і розуміння з боку людей, що її оточували. Хоча ми наразі не знаємо, чи процедура дасть очікувані результати і чи зупинить ріст менінгіоми, ми сповнені надії, а тітонька з нетерпінням чекає МРТ та консультацію, які мають відбутися через 6 місяців. Від власного імені та від імені пацієнтки я щиро дякую вам за доброзичливість, турботу та злагоджену, професійну роботу. Це була найкраща лікарня в житті моєї тітки. Сердечно дякуємо доктору Леху та всьому колективу Exira Gamma Knife. До побачення через 6 місяців."

БЕАТА КУЛТУЦЬКА

„Персонал клініки Exira – найкращий, вартий будь-яких грошей! Я маю з чим порівнювати, адже, шукаючи лікарів, яким я могла б довіряти у такий складний момент свого життя (менінгіома), я побувала у багатьох польських лікарнях. І лише тут до мене поставилися відповідним чином, з розумінням ситуації (в мене клаустрофобія і я відчувала панічний страх, дізнавшись про необхідність встановлення стереотаксичної рами, а в результаті навіть не помітила, як лікарі все зробили!!!). Весь колектив проявив розуміння і співчуття. Дякую усім!!! Доктор Аркадіуш Лех – професіонал з величезним досвідом і глибокими знаннями. Пройшло два дні після операції з гамма-ножем – я почуваю себе добре, в мене немає ніякої психологічної травми і я даремно так боялася. Дуже шкода, що така клініка, як Exira не отримує відшкодування за операції з державного бюджету. Я переконана, що навіть якщо пацієнтів буде набагато більше, колектив з усім впорається і нікого не підведе. Ще раз дякую!"

Додати відгук

*

*

*