Русский

pozyczki online

Пацієнт 1 - Менінгіома

Чотири роки тому у пацієнта діагностовано менінгіому. Пухлина спричиняла епілептичні напади та розлади чутливості лівої ноги. МРТ спостереження у динаміці показали збільшення об'єму пухлини. Оперативне лікування було пов'язане з ризиком неврологічних пошкоджень. У 2014 році пацієнт звернувся у Центр Gamma Knife Exira. Після консультації він був скерований на лікування. Радіохірургічна операція з використанням апарата Gamma Knife була проведена у березні 2014. Контрольні МРТ-дослідження через рік після операції показали суттєве зменшення пухлини. Пацієнт почувається дуже добре, не має епілептичних нападів, повернулася чутливість лівої ноги.

Пацієнт 2 – Невринома VIII пари ЧМН

З 2012 року у пацієнта погіршувався слух, мали місце шуми у лівому вусі. За результатами МРТ виявлено невриному нерва VIII. Пацієнт повинен був вибрати: оперативне видалення пухлини або лікування за методом гамма-ножа. Він вибрав другий варіант. Процедура була проведена у Центрі у 2013 році. Після лікування не зафіксовано ускладнень, слух не погіршився. Контрольні МРТ свідчать про зменшення пухлини.

Пацієнтка 3 – Невралгія трійчастого нерва

Протягом 20 років пацієнтка скаржилася на виражену невралгію та погіршення чутливості лівої половини обличчя. Вона не могла говорити, їсти, пити, чистити зуби, торкатися лівої половини обличчя - все це спричиняло напади сильного пекучого болю. Фармакологічне лікування та блокади не приносили покращення, однак пацієнтка боялася оперативного втручання. Пройшла радіохірургічне лікування у Центрі на початку 2014 року. Болі зникли через 2 місяці. Ускладнення не спостерігалися. Після 20 років страждань пацієнтка може знову насолоджуватися життям.

Пацієнт 4 – Метастатичні пухлини у мозку

У 2011 році пацієнт переніс операцію з видалення лівої нирки з приводу злоякісної пухлини. У березні 2015 р. з'явився лівосторонній парез, який швидко прогресував. Пацієнт не міг самостійно ходити, пересувався на візку. МРТ-дослідження виявило метастатичну пухлину у правій півкулі мозку. Пухлина була розташована таким чином, що нейрохірургічна операція найімовірніше спричинила би лівосторонній параліч. Пацієнт пройшов радіохірургічне лікування у Центрі. Через місяць після операції неврологічний стан значно покращився, лівосторонній парез майже зник. Контрольне МРТ-дослідження показало, що пухлина зменшилася більше, ніж в два рази.

Пацієнтка 5 – Гамартома гіпоталамуса

10-річна дівчинка, в якої з 4 років декілька разів протягом дня виникали напади судом та мали місце розлади поведінки. Фармакологічне лікування було малоефективним. За результатами МРТ виявлено гамартому гіпоталамуса. У січні 2014 року пройшла радіохірургічне лікування у Центрі. Відразу після операції зменшилася кількість епілептичних нападів. Через 7 тижнів після процедури мав місце останній на даний момент напад судом. Дівчинка почувається і розвивається добре. Гамма-ніж дозволив їй насолоджуватися нормальним дитинством.

Пацієнтка 6 – Cубепендимома IV шлуночка

У 2013 році пацієнтка була оперована з приводу великої субепендимоми IV шлуночка. Виконано субтотальну резекцію пухлини. Наступна хірургічна операція загрожувала сильними ускладненнями. Пацієнтка вирішила пройти радіохірургічне лікування з використанням гамма-ножа у Центрі Gamma Knife Exira. Процедура була проведена на початку 2014 р. без ускладнень. Останнє контрольне МРТ-дослідження показало значне зменшення пухлини. Лікування дозволило пацієнтці повернутися до активного життя, зокрема знову зайнятися бігом, який є її найбільшим захопленням.

Пацієнт 7 - Парагангліома

У 2009 році пацієнт пройшов нейрохірургічне лікування з приводу великої парагангліоми. Операція була дуже складною, багатоетапною, але пухлину вдалося видалити лише частково. Після того, як МРТ-дослідження показало, що залишки пухлини ростуть, виникла необхідність повторного лікування. Пацієнт не погоджувався на чергову хірургічну операцію, яка була ще більш ризикованою, ніж перша. Пухлину можна було лікувати гамма-ножем. Пацієнт скористався цією можливістю і процедура була проведена у квітні.

Пацієнтка 8 - Менінгіома

У минулому році у пацієнтки діагностовано невелику менінгіому. Пухлина була незначною і не спричиняла поганого самопочуття. Однак, психологічно жінка дуже погано переносила факт наявності пухлини у голові, постійні думки про яку робили життя нестерпним. Жінка прийняла рішення пройти радіохірургічне лікування. Процедуру проведено на початку 2015 р. З того часу у пацієнтки значно покращився настрій, повернулося бажання жити та позитивне ставлення до життя.

Пацієнт 9 - Менінгіома

У дитинстві пацієнт переніс нейрохірургічну операцію з видалення гліоми головного мозку. Після операції пройшов радіо- і хіміотерапію. Протягом усього життя пацієнт та його родина боялися рецидиву. У 2013 році під час чергового контрольного МРТ-дослідження було виявлено нову пухлину – цього разу менінгіому. Пухлина поступово збільшувалася. Пацієнт не хотів ще одної операції та прийняв рішення про радіохірургічне лікування. Процедуру проведено у травні 2015 р. Пацієнт переконаний, що завдяки гамма-ножу йому вдалося уникнути хірургічного втручання.