Русский

pozyczki online

1. Поступлення пацієнта

У день проведення процедури, зранку, пацієнт поступає у відділення. В окремих випадках можлива більш тривала госпіталізація.

2. Підготовка до процедури

Після поступлення проводиться консультація з анестезіологом. Процедура виконується під місцевою анестезією. На голові пацієнта встановлюється стереотаксична рама, яка дозволяє точно скерувати пучки випромінювання у місце, що потребує лікування, та запобігає небажаним рухам пацієнта під час проведення досліджень та операції.

3. Візуальна діагностика

За допомогою рами, на яку встановлюється позиційна накладка, проводяться візуальні дослідження (комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія). Вони необхідні для встановлення точного розміру, форми і розташування патологічних змін, що вимагають лікування.

4. План лікування

Результати візуальних досліджень передаються у пункт планування GammaPlan. Група лікарів і фізиків складає детальний індивідуальний план лікування з урахуванням діагнозу конкретного пацієнта.

5. Процедура з використанням гамма-ножа

Після розробки плану лікування і його завантаження в пам'ять апарата можна розпочати процедуру. Пацієнт лягає в апарат, а стереотаксична рама фіксується у спеціальному тримачі. Після перевірки і затвердження плану лікування починається опромінення патологічної ділянки. Пацієнт пересувається у робочу частину апарата. Під час процедури він може спілкуватися з персоналом, який контролює процес лікування. За бажанням пацієнта процедуру можна перервати у будь-який момент та повернутися до неї за декілька хвилин без жодних негативних наслідків. Процедура триває від кількох десятків хвилин до кількох годин в залежності від виду захворювання, розміру та кількості патологій.

6. Завершення лікування

Після завершення опромінення з голови пацієнта знімають раму. На місця кріплення накладають легкі пов’язки. Пацієнт залишається під наглядом ще деякий час і повертається додому, як правило, у той самий день. Повернення до звичного ритму життя відбувається протягом кількох днів.

7. Контроль

Пацієнти мають постійний зв'язок з лікарем, який провів процедуру. Періодичні контрольні огляди у вигляді нейрохірургічної консультації дозволяють оцінити прогрес лікування.

8. Результати лікування

Результати радіохірургічного лікування з застосуванням гамма-ножа можна помітити не відразу. Ефект від терапії гамма-випромінюванням проявляється через декілька місяців і навіть років.